Logsign SIEM

Logsign; log yönetimi, regülasyonlara uyumluluk ve güvenlik zekasını hızlı ve kolay kullanımlı tek bir platformda birleştiren tam kapsamlı bir çözümdür. Kurumlara gelişmiş görsellik ve ağlarını daha iyi anlama imkanı sunar. Ayrıca gelişmiş tehdit analizi yaklaşımı ve ileri seviye korelasyon yetenekleri ile de tehditleri çok daha kolay fark etmenizi, tehditlere karşı önlem almanızı ve güvenlik duruşunuzu güçlendirmenizi sağlar. Güçlendirilmiş güvenlik ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak adına mükemmel delegasyon yeteneğine sahiptir ve ekiplerinizle uyum içinde çalışır.

Kaynaklara Entegre Olur

200'den fazla hazır entegrasyon ve ücretsiz plugin servisleri sunar.

Log Toplar ve Anlamlandırır

Normalleştirir, filtreler, ayrıştırır, önceliklendirir.

Logları İzler, Görselleştirir

Anomali ve tehditleri tespit eder, yüzlerce hazır rapor ve dashboardlarla datanıza anlam katar.

Güvenliğinizi Artırır ve Otomatize Eder

Otomatik aksiyon alarak alarmlar üretir.

İç Denetim ve Yasal Uyumluluklar İçin Otomatik Raporlama

5651, PCI DSS, ISO 27001, HIPAA, SOX gibi yasal uyumluluklar için gereklilikleri yerine getirir ve tek tıkla veya otomatik raporlar üretebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Veri İzleme ve Dashboardlar

Güvenlik tabanlı, ön tanımlı ve özelleştirilebilir analizler ile istediğiniz detayda görünürlük elde edebilirsiniz.

Korelasyon Mimarisi ve Uyarı Sistemi

Farklı kaynaklardan gelen tüm güvenlik günlükleri ve olayları, global siber istihbarat verileri ile de birleştirerek gerçek zamanlı zenginleştirir, hızlı ve doğru, aksiyon alınabilir sonuçlar üretir.

Siber İstihbarat İle Erken Tehdit Tespiti ve Önlemi

Lokal kaynaklardan alınan verileri global istihbarat verileri ile gerçek zamanlı birleştirir ve böylece olası tehditleri gerçekleşmeden tespit etmenizi ve önlem almanızı sağlar.