Hakkımızda

2001 yılında kurulmuş olan DemirBT, bünyesinde barındırdığı deneyimli kadrosu ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Ana etkinlik konuları, bilişim sistemleri, network ve altyapı tasarımı ile bunların uygulanması, danışmanlığı, teknik desteği ve bu hizmetler sırasında ihtiyaç duyulan kendini tüm dünyaya kanıtlamış markaların tedarikidir.

DemirBT, sistem entegrasyon çalışmalarından, danışmanlık hizmetlerine, iş çözümlerinden, sektörel çözümlere, veri merkezi tasarım çalışmalarından, servis bakım ve hizmetlerine, müşteriye özel yazılım çözümlerine kadar katma değerli hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

DemirBT Ailesi, günümüzün ve teknolojinin sürekli değişen koşullarına uyum sağlamaya, kendisini geliştirmeye ve müşterilerinin ihtiyaç ile talepleri doğrultusunda kadrosunu ve altyapısını güncel tutmaya büyük özen göstermektedir. Motivasyonunu, kaliteli hizmet vermek, bir adım önde olmak, hizmet sunduğu her alanda gerçek ve kalıcı müşteri memnuniyetine ulaşmak olan misyonundan alır.

Ekibimiz

Erkut Altunbaş
Ali Çorbacı
Cansever Yıldız
Zeki Can Çokyaşar
Kadir İnal
Bahar Aydınlı
Barış Maden
Seval Kurt
Enver Altunbaş
Onur Çokyaşar
Ahmet Can Küçükkör
Aylin Kaçmaz
Yumi